У Шацькому лісовому коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань ФОТО

У Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька на День знань уже за традицією першокурсники прийшли у вишиванках. Посвята у студенти виявилася найхвилюючішою подією урочистої лінійки.

Під гімн України перед головний навчальний корпус винесено державний прапор та знамено коледжу. «Вишиваний цвіт» першокурсників вивів досвідчений педагог Андрій Панасюк. Привітати студентів та викладачів коледжу з початком навчального року прибули перший заступник начальника управління – головний лісничий Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський, директори державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ, чимало з яких і самі свого часу тут навчалися. Хвилюючою ця мить, зокрема, була для випускника коледжу, а нині директора ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» Володимира Філюка, адже цьогоріч його лісівничу студентську естафету у коледжі підхопив син Володимир, котрий вступив на спеціальність «Лісове господарство».

Заступник директора з навчальної роботи Василь Маротчак урочисто зачитав наказ про зарахування першокурсників у студентську сім’ְю. Першокурсники Софія Рогоза та Назар Вільнер, а з ними і всі студенти-новобранці проказали присягу першокурсника.

– День знань – завжди хвилююча подія для студентів, їхніх батьків та викладачів, – звернувся до присутніх заслужений працівник освіти України, к. с. г. наук, директор Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька Ігор Жмурко. – Бажаю усім любити нашу Україну, сумлінним навчанням і працею будувати краще майбутнє. Лісівничі професії сьогодні – серед найпрестижніших, найпотрібніших державі, про що засвідчує і присутність тут представників управління та директорів державних підприємств. Колектив коледжу висловлює щиру подяку начальнику Волинського ОУЛМГ Олександру Кватирку за постійну підтримку, дякує директорському корпусу. Ми у свою чергу докладемо максимуму зусиль, аби підготувати професіоналів лісівничої справи.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ