«Компоти» від волинських лісівників уже у продажі. Смакуйте

Нова лінія з виробництва «Компотів», які віднедавна з’явилися на ринку, – це вдале поєднання традицій. Родинних та галузевих. Рецептура найпопулярнішого свого часу фруктового напою була розроблена технологами-лісівниками близько 30 років тому. Потужне виробництво консервних цехів лісогосподарських підприємств повною мірою забезпечувало потреби волинських шкіл та дитячих садочків відповідно до державного замовлення.

Сьогодні чотири цехи державних лісогосподарських підприємств – ДП  «Цуманське ЛГ», ДП «Маневицьке ЛГ», ДП «Колківське ЛГ» та ДП СЛАП «Любешівагроліс» – виготовляють «Компоти». Улюблені вишні, смородина, сливи, малина та алича, до якої лісівники додали ожину, чорницю, чорноплідну горобину.

Щось нове? Так. Щось рідне? Так.

Лісівники Волині сподіваються: мода на натуральність у харчуванні стане настільки потужною, що навіть школярі та студенти із задоволенням втамовуватимуть спрагу смачними та корисними компотами і соками місцевого виробництва.

Час відродити традиції, вдосконаливши їх сучасним баченням. Гарна та безпечна для здоров’я скляна банка відтепер наповнена мега-насиченим, концентрованим напоєм та десертом. Займаючи мінімум місця, баночка «Компоту» від лісівників Волині довго тішитиме вас та вашу родину. Дві якості в одній пляшці – втамувати спрагу та скуштувати справжні ягоди – стиглі, соковиті.

Лісівнича родина запрошує українців посмакувати дарами лісу в оновленому вигляді.

Придбати продукцію власного виробництва консервних цехів Волинського ОУЛМГ можна онлайн: www.lisovychok.com.ua.

Та у фірмових магазинах «Лісовичок», що за адресами:

магазин «Лісовичок», с. Гаразджа (автошлях Луцьк – Рівне, за 3,5 км від Луцька, поряд із кафе «Білочка»;

рекреаційний пункт «Пролісок», Ківерцівський район (1 км від м. Ківерці);  

с. Гряда, Шацький район; Маневицький р-н, с. Оконськ, біля АЗС «Журавлина», траса Київ – Варшава).

Щоденно, в будь-який зручний для вас період, у межах робочого часу магазину.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ