Вересень у Воротневі: півтисячі учасників заходів та тисячі відпочивальників

Добігає кінця вересень, а у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківецівське ЛГ», не стихає дитячий гомін. Як тільки видається погожа днина – сюди звідусіль поспішають юні гості.

За неповний календарний місяць їх тут побувало близько 500 (відбулося 14 пізнавальних заходів). Це школярі із Маневиччини (смт Колки, с. Четвертня), Луцького (с. Лище, Крупа, Боратин), Ківерцівського районів і, звісно ж, найактивніші – лучани (учні навчальних закладів №4, №18, №21, №27, дошкільних закладів).

Це й не дивно. Адже в погожу осінню днину з міста хочеться помандрувати до лісу.

У заказнику «Воротнів»  гостей радо зустрічають Валентина Юхимчук, координатор Лісівничого молодіжного центру та Юрій Курчик, лісничий Вортнівського лісництва.

Екскурсії екологічною стежиною Воротнівського лісу та лісівничими школами-студіями, що дбайливо створені лісівниками для відвідувачів, пізнавальні ігри, майстер класи та багато інших цікавинок проведено для дітей, зокрема і для вихованців шкільних лісництв (нещодавно тут побували вихованці Крупівського та Четвертнянського).

Неодноразово лісівники мали можливість поспілкуватися на базі Лісівничого молодіжного центру з учасниками україно-польського проектів. Зокрема проект «Агенти змін. Екосвідомі», що проходив на базі гімназії №4 м Луцька з 18 по 23 вересня 2019 року за підтримки Міністерства молоді та спорту та Українсько- польської Ради обміну молоддю. 10 учнів гімназії і 10 учнів комплексу шкіл понадгімназійних імені Елізи Ожешкової з м. Бартошице, Польща об’єднались у команду для реалізації екологічного проекту.

Побувала у Лісівничому молодіжному центрі і делегація учасників польсько-українського проекту «Майбутнє залежить від нас».

Проект реалізовується завдяки багаторічній співпраці волонтерів ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Маневицького району зі Спілкою випускників гімназії-ліцею ім. С. Сташица м. Згеж (Польща).

Польські друзі із задоволенням ділилися досвідом проведення природоохоронних заходів та відмітили, що тут, у Лісівничому молодіжному центрі, волинські лісівники створили унікальні умови для роботи над екологічними проектами.

Приємно втомлені, з позитивними емоціями учасники проекту залишали Воротнів та дякували лісівникам.

А Лісівничий молодіжний центр продовжує плідно працювати та чекає нових гостей.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ