«Сонячне партнерство» волинських лісівників

Сьогодні, 11 жовтня, у Луцьку урочисто святкували чотирнадцятиріччя громадської організації батьків дітей із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку. З цієї нагоди в СРК «Adrenalin City» запросили і волинських лісівників. Адже «сонячно-лісове партнерство» вже давно стало міцною та гарною традицією.

Серед гостей заходу – усі, хто впродовж багатьох років підтримує, допомагає і піклується про членів організації. На цьому наголосила керівник ГО Олена Мельник.

Батьки і самі «сонячні вихованці» дякували всім за турботу і довгі роки тісної співпраці, яка встигла перетворитися у справжню дружбу.

Участь у заході взяла керівник Лісівничого молодіжного центру (ЛМЦ), що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ», Валентина Юхимчук.

 «Лісівники допомагають, як можуть. Це – особиста позиція начальника управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка та всіх лісівників Волині. Такі особливі дітки потребують підтримки та розуміння з боку суспільства, зокрема і нашої також», – розповідає координаторка ЛМЦ.

До слова.

На базі лісівничого молодіжного центру у Воротневі часто влаштовують розваги і пізнавально-навчальні програми для особливих дітей та їхніх родин. За період співпраці у лісівників Волині та ГО батьків дітей із синдромом Дауна склалися досить гарні і головне – результативні взаємини.

«Сонячні діти» свого часу відвідували резиденцію Санти, були учасниками численних навчальних лісових екскурсій та подорожей не лише у Воротнів, а й у Шацький р-н.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ