Апеляційний суд підтвердив законність рішення про повернення 40 гектарів земель до держлісфонду

Справа розглядалася за позовом прокуратури Волинської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України за абсолютної підтримки державного підприємства «СЛАП «Рожищеагроліс».

Позов було спрямовано до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Рожищенської районної державної адміністрації, Копачівської сільської ради, фермерського господарства, якому лісові землі було незаконно передано у користування.

У суді першої інстанції – Господарському суді Волинської області – рішенням від 24 липня 2019 року вимоги позивача  було задоволено в повному обсязі.

Відповідно – скасовано усі розпорядження та накази, якими земельні ділянки передавалися в оренду. Недійсними визнано договори оренди землі, скасовано реєстрацію права власності на земельні ділянки.

Не погодившись із таким результатом судового розгляду, Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області на вказане рішення було подано апеляційну скаргу.

Сьогодні, 22 жовтня, Північно-західним апеляційним господарським судом було проголошено постанову, якою апеляційну скаргу Головного управління Держгеокадастру у Волинській області відхилено. Відповідно – залишено рішення Господарського суду Волинської області від 24.07.2019 без змін.

Отже, спірні землі були і залишаються ділянками держлісфонду, на яких законно господарює державне підприємство «СЛАП «Рожищеагроліс».

Прес-служба Волинського ОУЛМГ