Лісівники відновили рекреаційний пункт «ХолодОК»

Задля комфортного та безпечного відпочинку на природі волинські лісівники постійно створюють нові та оновлюють вже існуючі рекреаційні пункти.

Державним підприємстом «Маневицьке лісове господарство» уже створено 16 великих зон відпочинку.

Саме у Маневицькому лісництві налічується 3 рекреаційних пункти, 2 з яких розташовані поблизу траси Луцьк-Маневичі-Любешів, а один неподалік від лісової дороги. Нещодавно лісівники ДП «Маневицьке лісове господарство» оновили рекреаційний пункт «Холодок», який було створено ще у 2004 році, розташований він у досить вигідному місці та користується великою популярністю серед відпочиваючих.

Реконструкція відбулась капітальна, замінили бесідки, оновили дитячий майданчик (встановили гірку, пісочницю, комфортну та безпечну дерев’яну гойдалку), проклали доріжки до кожної бесідки, облаштували просторе місце для паркування автотранспорту, вимурували піч. Також наявні спеціальні місця для розведення багаття, завжди є велика кількість безкоштовних дров та багато смітників, а територію відпочинку повністю огородили дерев’яним парканом.

Чому така назва – «ХолодОК»? Лісівники помітили, що це місце в будь-яку пору дня сховане від спекотного сонця в прохолодну тінь, крім того, у цьому місці гарний краєвид та зростають змішані, тінисті лісові насадження.

«Приємно відзначити, що дедалі частіше люди почали залишили по собі чистоту в цій зоні відпочинку. Це говорить про те, що місце дійсно стало улюбленим і у кожного, хто хоч раз тут побував, виникає бажання повернутись сюди знову. Хочеться щиро подякувати тим відпочиваючим, які прибирають після себе та залишають це місце в охайному стані для наступних відвідувачів», – відзначив директор ДП «Маневицьке лісове господарство» Володимир Радіон.

Хочеться подякувати усім хто приклав зусиль до відновлення рекреаційного пункту «Холодок» адже об’єм роботи зроблено досить значний, сподіваємось що з роками популярність рекреаційних пунктів зростатиме, а для лісівників найкращою подякою буде бережне ставлення до їх праці і гарні спогади відпочиваючих про наші рекреаційні пункти та час, проведений у них в родинному, або дружньому колі.

Прес-служба ДП “Маневицьке ЛГ”