Волинським ОУЛМГ ініційовано питання повернення земель до держлісфонду

Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства у вересні цього року було ініційовано проведення моніторингу щодо ймовірного протиправного вилучення земель держлісфонду із користування лісомисливських господарств.

За результатами моніторингу виявлено факти можливого протиправного вилучення земель із держлісфонду (кадастрові накладки земельних ділянок інших землекористувачів, власників на землі державного лісового фонду підприємств із використанням даних Публічної кадастрової карти України та електронних карт базового лісовпорядкування).

9 жовтня 2019 року було направлено відповідні клопотання до правоохоронних органів із проханням у межах компетенції та наданих повноважень у разі наявності підстав вжити відповідних заходів реагування щодо повернення спірних земельних ділянок до держлісфонду. Матеріали станом на сьогодні перебувають у прокуратурі області.

Волинським ОУЛМГ та державними лісогосподарськими підприємствами області здійснюється абсолютне сприяння та долучення до справ із розгляду питань повернення лісових земель у власність держави. 

Про результати розгляду таких справ уже йшлося у повідомленнях прокуратури області та Волинського ОУЛМГ. Вони стосувалися земельних колізій у Рожищенському та Володимир-Волинському районах.

Сподіваємося на подальший позитивний результат у вирішенні спірних питань землекористування.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ