Садити дерева, керувати пожежним автомобілем, дивитися мультфільми: екскурсії до лісівників дуже люблять діти

Уже не вперше на підприємство ДП «Колківське ЛГ» приходять учні. Така практика – найкращий спосіб познайомитися із роботою лісівників, побачити, якою є буденна робота працівника галузі. Учора на підприємство завітали діти 2-Б класу Колківської школи. Роздивлялися все зацікавлено, ставили безліч запитань. Екскурсія мала кілька етапів.

Ірина Оксенюк, інженер лісових культур, розповіла про бідні та багаті ґрунти, продемонструвала, який довгий шлях від насінини до висаджування в лісі проходить деревце, скільки потрібно вкласти часу, терпіння і праці, щоб виростити дерево, а тим більше – ліс. З великим задоволенням та старанністю діти брали участь у висаджуванні туй.
Наталія Рейкіна, інженер з охорони праці, провела діткам інструктаж, розповіла про важливість дотримання безпеки на території підприємства, про небезпечні професії, що є у галузі, як підприємство дбає про працівників задля безпеки їхньої праці, продемонструвала засоби індивідуального захисту. На завершення діти мали змогу переглянути тематичний мультфільм.

На завершення Юрій Мельничук, начальник ЛПК, ознайомив та розповів учням про виробництво. Діти побачили автопарк, як ремонтуються автомобілі, як кран переміщує деревину, а велика машина подрібнює її на тріску і який технологічний процес проходить дошка. З великим задоволенням кожен учень на мить захотів побути водієм пожежного автомобіля і посидіти за її кермом. Тут дитячій радості не було меж!

Класовод 2-Б класу Галина Анісімова та дітвора щиро подякували за проведення пізнавальної екскурсії працівникам та директору підприємства Сергію Матчуку. В свою чергу і працівники Колківського ЛГ вдячні за інтерес до праці лісівників.

Пресслужба ДП «Колківське ЛГ»