Біля місця самовільної порубки дубів затримано чоловіка, котрий раніше притягувався за подібні лісопорушення

Учора ввечері у Торчинському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» було виявлено самовільну порубку деревини цінної породи. Завдяки оперативним злагодженим діям працівників державної лісової охорони та групи оперативного реагування підприємства  вдалося затримати особу, яка вже неодноразово потрапляла в поле зору лісівників та правоохоронців. Ним виявився  житель с. Карпилівка Ківерцівського р-ну.

Чоловік уже притягувався за подібні злочини, справи про самовільні порубки дубів з його участю передавалися у поліцію, зокрема і вчинені у лісових масивах ДП «Ківерцівське ЛГ».

Ми неодноразово повідомляли про те, що на території Ківерцівського р-ну (лісові масиви ДП «Ківерцівське ЛГ» та ДП «Цуманське ЛГ») діють злочинні групи, які займаються самовільною порубкою деревини цінної породи. Багатьох її учасників притягували до відповідальності. Деякі справи ще досі перебувають на вирішенні у судах. Проте враховуючи м’якість покарань, ці особи продовжують займатися незаконним промислом.

В зв’язку з цим у лісових масивах Ківерцівського р-ну постійно ведеться посилене патрулювання.

Принагідно звертаємося до громадян: якщо вам стало щось відомо про діяльність «чорних» лісорубів чи вдалося виявити факти самовільної порубки, телефонуйте за цілодобовим номером (0332) 72 00 54. Подолати проблему можливо лише спільними зусиллями.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ