До уваги волинян: іспит для отримання посвідчення мисливця відбувається щовівторка у приміщенні управління

У Волинському ОУЛМГ – період активної здачі іспитів. Нагадуємо, що  для отримання посвідчення мисливця необхідно  пройти перевірку на спеціалізовані знання. Зробити це можливо протягом року, а не лише у період мисливського сезону.

Інформуємо також, що посвідчення мисливця можна отримати з 18-річного віку. Хоча користуватися вогнепальною зброєю дозволяється лише з 21 року, а нарізною – із 25. У зв’язку з такими законодавчими моментами, не варто починати оформлення документів у 18 років. Краще добре підготуватися до іспиту, вивчати правила та закони й тільки через 7 років піти на полювання.

Щодо безпосередньо іспиту, то скласти його можна, відповівши на запитання в екзаменаційних білетах – за допомогою комп’ютерної техніки, або письмово – шляхом обрання правильної відповіді на тестові питання. 

Перелік екзаменаційних питань для отримання “Посвідчення мисливця” знайдете за цим посиланням на сайті ВОУЛМГ – у розділі «Адміністративні послуги».

Достатньо протягом 15 хв. відповісти на 19 із 24 запитань комп’ютерного тесту про техніку безпеки під час полювання, знання законів і природознавства.

Прийом екзаменів для громадян України, які проживають на території Волинської області і виявили бажання отримати посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відбувається за адресою: м. Луцьк, проспект Волі 30, Волинське  обласне управління лісового та мисливського господарства. Екзамен проводиться щовівторка об 11:00 та 14:30  за попереднім записом, який здійснюється протягом тижня.

Для запису на іспит потрібно подати заяву та анкету, пред’явити паспорт громадянина України для перевірки відповідності зазначених відомостей.

Контактні телефони (0332) 24 00 70 – сектор мисливського господарства.

А надалі, щоб отримати необхідні дозвільні документи – дійте відповідно до Порядку видачі посвідчення мисливця та контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ