До розробки концепції проекту Міжнародної організації праці долучилися фахівці з Волині

У головному офісі Державної служби України з питань праці відбулося засідання експертної групи щодо напрацювань пропозицій до проекту МОП «Безпечна і здорова праця у ланцюгу постачання в лісовому господарстві України».

Проект покликаний максимально наблизити національні стандарти у цій сфері до європейських, використати найновіші напрацювання та досвід країн світу задля створення дієвої стратегії. На відповідні заходи у рамках проекту планується фінансування з фонду Міжнародної організації праці.

Засідання експертної групи розпочав голова Держпраці України Роман Чернега.

Своє бачення та пропозиції висловили головні спеціалісти відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства України Андрій Мусійовський та Волинського ОУЛМГ Олександр Боровицький.

Зокрема Андрій Мусійовський поінформував присутніх про те, що станом на 1 листопада, в лісовій галузі FSC сертифікувало 4,17 млн га лісів. Під час укладання договорів підряду кожного виконавця робіт зобов’язано дотримуватись принципів та критеріїв відповідного стандарту FSC.

Під час обговорення Концепції проекту МОП «Безпечна і здорова праця у ланцюгу постачання в лісовому господарстві України» йшлося про якісно нові стандарти та підходи у формуванні безпекової політики у сфері охорони праці з метою зниження виробничого травматизму.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ