Вилучено автомобіль та обладнання, яке використовували для скоєння самовільних порубок дубів на Ківерцівщині

Учора, 29 листопада, під час рейду працівниками державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» недалеко від  місця скоєння самовільної порубки у Горинському лісництві було помічено автомобіль. Згодом цей позашляховик виявили у смт Цумань. За слідами протекторів шин та обладнанням, яке в ньому знаходилося, встановлено причетність авто до вказаних подій.

Машину та обладнання (електропилу та електростанцію) вилучено працівниками поліції як доказову базу і доставлено на штрафмайданчик.

Тривають слідчі дії. Сподіваємося на оперативне розслідування справи. Адже за такі дії вже передбачено кримінальну відповідальність.

Варто додати, що цей позашляховик із незаконною реєстрацією давно перебував у полі зорі лісівників та правоохоронців, так як неодноразово був помічений в інших місцях самовільних рубок у лісових масивах Ківерцівщини. І цьому є підтвердження. Як і наявна інформація щодо осіб, котрі ним користувалися.

Звертаємося також до місцевого населення із проханням повідомляти про подібні факти за номером цілодобової лінії: (0332) 72 00 54. Або ж інформувати безпосередньо працівників лісової охорони чи правоохоронних органів.

Відомо, що на території Ківерцівського району діють організовані групи, які займаються крадіжками деревини цінної породи. Про що ми неодноразово повідомляли. Припинити цю злочинну діяльність можливо лише спільними зусиллями.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ