Дендросквер біля Любешівського ліцею – спільна ідея, втілена школярами та лісівниками

Відомо, що найкращий художник, скульптор і архітектор — це природа. Вона створює неймовірної краси ландшафти, фігури, форми і кольори. А ми можемо, оглядаючись на ці шедеври, створювати оазиси природи у себе вдома. Отак і пришкільна ділянка Любешівського ліцею поступово перетворюється на спільний красивий витвір рук людей та природи – дендросквер.

Про це поділилася враженнями кервник шкільного лісництва Людмила Шептур.

«Хоча дендросквер знаходиться в процесі становлення, проте до його складу входить немала колекція різноманітних порід кущів та дерев. Для покращення вигляду території скверу, юні лісівники з допомогою та підтримкою лісівників-наставників з ДП «Любешівське лісомисливське господарство», встановили таблички з класифікацією кожного виду. Опис рослин проводили учні 10 класу з вчителем біології Людмилою Савчук. Наочна інформація, розміщена в ньому, сприятиме покращенню еколого-просвітницької роботи та засвоєнню системних знань у сфері біології та екології, залученню до роботи в учнівському лісництві молодших школярів.
Та головне – сюди вкладена велика любов до природи та постійна турбота школярів і вчителів, а дендросквер у майбутньому, сподіваємось, стане острівком гармонії та спокою, тим куточком земного раю, куди захочеться повертатись щоразу, аби почерпнути душевного спокою, подихати свіжим повітрям і відпочити душею, споглядаючи цю красу!», – йдеться у дописі.