Лісівники Волині заздалегідь подбали, щоб кормів для диких тварин вистачило на весь сезон підгодівлі

Із настанням холодного періоду у мисливських угіддях розпочинається підгодівля диких тварин. Цього року лісівники стали поповнювати годівниці в лісі вже з середини листопада.

Щоб кормів вистачило на весь сезон, подбали заздалегідь. У державних лісомисливських підприємствах зі значними запасами  заготовлено сіно, зернові,  коренеплоди, кормові віники та придбано необхідну кількість солі.

Лісівники підгодовують дичину, викладаючи заготовлені корми в годівниці та на підгодівельні майданчики.

Місця підгодівлі цього року поновлювали та зводили додатково у всіх мисливських угіддях, що перебувають у віданні державних підприємств області.

Варто заначити, що мисливська фауна Волині представлена такими видами тварин, як козуля, заєць-русак, кабан, олені благородний і плямистий, лисиця та ін. 

Така допомога дозволить звірині успішно пережити холоди, адже зима – найважча пора року для диких мисливських тварин. Різко погіршуються умови добування корму, у морозні зими це призводить до підвищення смертності або надмірного виснаження диких тварин.

Основне навантаження щодо виконання комплексу заходів із охорони й збільшення чисельності диких тварин у природних умовах покладається на єгерів.

У люту пору року єгерські служби не лише розвозять корми, а й прочищають дороги – і для себе, і для дичини.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ