Де на Волині ростуть ялинки, які не осипаються і пахнуть мандаринами ВІДЕО

Понад 70 тисяч новорічних дерев планують реалізувати лісівники за передноворічний період. Про це кореспондентам Суспільного розповіла прессекретарка обласного управління лісового та мисливського господарства Світлана Думська. Каже: нині у моді ялинки, висаджені в горщики. На підприємстві для реалізації вирощують 8-м видів ялин. Цього року попитом користуються новорічні дерева, висадженні в горщики, каже директорка Тетяна Неводнічик.

Директорка ДП “Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр” Тетяна Неводнічик: “Особливим попитом користуються ялинки із закритою кореневою системою. Це ялиця біла, ялиця одноколірна. Ми зараз знаходимося на плантації, то тут за п’ять років виростили таку ялинку, а ялицю за 10-ть років по висоті. Погода зараз відіграє дуже велику роль. Ми бачимо, що бруньки ялинок вони вже поналивалися і хочуть рости. У наших умовах це не добре”.

Серед новинок – деревця, які не обсипаються, – каже Тетяна Неводнічик.

Директорка ДП “Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр” Тетяна Неводнічик: “Особливість цієї ялиці в тому, що вона не осипається. Хвоя її дуже м’якенька. У теплі вона водиляє ефірні масла і вони пахнуть цитрусами. Ялиці у нашому регіоні не ростуть. Ми насіння закупляємо на Львівщині на Закарпатті”.

Детальніше – у сюжеті UA:Волинь