Для лісівників Волині заколядували сонячні діти

Сьогодні до Волинського ОУЛМГ завітали сонячні дітки. Прийшли із зорею, заспівали колядок, продекламували вірші, побажали лісівникам Волині міцного здоров’я, довголіття, миру і добра.

– Для наших діток вже стало доброю традицією на Різдво йти з колядками та віншуваннями до лісівників Волині, – зазначає голова ГО «Батьки дітей з синдромом Дауна» Олена Мельник. – Заздалегідь готувалися, вивчали і розспівували колядки, завчали напам’ять вірші. Нашим діткам, втім, дуже важлива увага та прихильне ставлення, що дуже добре виходить у наших лісівників. І за це ми особливо вдячні.

Разом із дітьми прийшли і їхні батьки. Вони зазначають, що це дуже позитивно впливає на юних колядників. Зимових походів Луцьком під Різвяною зорею діти чекають увесь рік. Минулого року колядки та віншування у їхньому виконанні прозвучали у двох десятках установ. До Волинського ОУЛМГ сонячні колядники приходять уже втретє.

– Для наших дітей це чергова можливість зустрітися разом і поспілкуватися, – каже Олександр Домбік – батько Святослава, одного із двох десятків колядників. – Спершу проходили репетиції, кожен учасник гурту входив у роль, вивчав свої вірші, разом вчилися співу. Цього року, для прикладу, діти співають колядки «Старий рік минає» та «Пане господарю».

Це піднімає їхній дух, підбадьорює і батьків. Особливо ж стимулює дорослих, перед якими виступають сонячні дітки, навчає радіти життю.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ