Думки і дії лісівників Волині узгоджені заради миру в країні

Колектив ДП «Камінь-Каширськагроліс» (директор Сергій Вовк) зініціював і оперативно реалізував допомогу бійцям в зоні АТО. В якості такої необхідної допомоги стараннями працівників лісництв, лісгоспу було зібрано продукти харчування, зокрема консервацію (тушонки, сало), салати, овочі (столові буряки, моркву, картоплю), мариновані огірки, помідори. Закуплено макаронні вироби, різного роду крупи, олію, печиво, чаї та ін. За кошти лісгоспу також було придбано і складено набори необхідних медикаментів, медпрепаратів, речі першої необхідності та повсякденного вжитку тощо.

Організацію збору допомоги на свої плечі взяли головний лісничий держлісгоспу Володимир Корецький, головний інженер Олег Павляшик, лісничі лісгоспу. На поміч лісівникам відгукнулися місцеві підприємці. Ігор Калюх  придбав за власні кошти ящик цигарок, кілька пар демісезонних чобіт. Анатолій Бусько виділив 100 літрів пального для доставки вантажу, ще 100 літрів – виділив колектив “Камінь-Каширськагроліс”.

Відвезти гуманітарний вантаж в Старобільськ Луганської області,  де воюють бійці з району, зголосився головний інженер ДП «Камінь-Каширськагроліс» Олег Павляшик разом зі своїм товаришем Андрієм Романовичем.

У Луцьку автомобіль довантажувався з допомогою ВОО УСВ Афганістану.

Світлана МІСЬОНГ, прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. 

Прапор, який на місці призначення вантажу допомоги, власними підписами з побажаннями та вдячністю завірять захисники, слугуватиме довгою патріотичною згадкою для лісівників.

сало7 сало5 сало3 сало2 сало8 сало9