Волинське ОУЛМГ активно практикує всі можливі методи комунікації. Читайте, як скористатися

До Волинського ОУЛМГ та підпорядкованих державних підприємств постійно надходять звернення, запити на доступ до публічної інформації від фізичних осіб, громадських організацій, представників ЗМІ. Всі вони розглядаються в межах повноважень у відповідні строки та у встановленому законом порядку.

Перш за все, наголошуємо: Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства співпрацює із громадянами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

При цьому забезпечується конфіденційність інформації про осіб, які повідомляють про можливі правопорушення. Така  практика вже неодноразово довела свою дієвість при виявленні фактів незаконних порубок деревини чи браконьєрства.

Нагадаємо: про корупційні дії ви можете повідомити за номером гарячої лінії (0332) 72 00 54, або надіславши лист на е-mail: anticor@lisvolyn.gov.ua, чи заповнивши відповідну форму звернення на сайті ВОУЛМГ.

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства, залишайте відповідні повідомлення (у тому числі анонімні), зазначивши при цьому інформацію щодо конкретної особи, обов’язково вказавши фактичні дані, які можуть бути перевірені. 

Вичерпну інформацію щодо способів надсилання повідомлень та звернень Ви знайдете на офіційному сайті Волинського ОУЛМГ у рубриці «Громадянам» в розділі «Запобігання та протидія корупції».

Щодо особистого прийому громадян, нагадуємо: керівництвом управління традиційно проводяться такі зустрічі – відповідно до встановленого порядку і графіка.

Окрім того, додатково започатковується практика виїзних зустрічей керівництва ВОУЛМГ із мешканцями громад на місцях – в адміністративних районах області, що дасть додаткові можливості мешканцям глибинки для висловлення власних пропозицій та зауважень щодо діяльності галузі.

Перший виїзний прийом громадян відбудеться завтра, 11 лютого, у Горохівському районі на базі ДП «Горохівське ЛМГ».

Крім того, інформуємо, що адміністрація держлісгоспів області та працівники державної лісової охорони відкриті до діалогу з громадськістю, про що свідчить практика звітування перед громадами під час сесій районних, сільських рад, в об’єднаних територіальних громадах.

Цього року така робота триватиме і розширюватиметься за локаціями та напрямками.

Окремо зазначаємо: представники ЗМІ мають змогу отримати затребувану інформацію чи необхідні коментарі керівництва управління, звернувшись у пресслужбу – контакти зазначені у відповідному розділі на сайті, чи надіславши запит у встановленому порядку.

Ми також відкриті до спілкування у соцмережах – створені та активно діють сторінки всіх держлісгоспів області у мережі Фейсбук. Перейти на сторінку Волинського ОУЛМГ.

Дякуємо за увагу до роботи волинських лісівників. Сподіваємося на подальшу результативну співпрацю.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ