Екстракт хвойний натуральний: виробництво унікального продукту стимулює до більш раціонального використання деревини

У 2015 році в державному підприємстві «Маневицьке лісове господарство» відновили виробництво хвойного екстракту. Виготовлення цього унікального продукту дає можливість переробляти порубкові рештки та більш раціонально використовувати деревину.

Екстракт – натуральний, екологічно чистий продукт, який отримують в процесі уварювання зеленої хвойної маси. Він містить велику кількість ефірних олій, мікроелементів. Хвойний екстракт широко використовують для лікувально-профілактичних ванн. Цю продукцію чекали багато споживачів.

Маневицький лісгосп – чи не єдиний в Україні, хто виробляє натуральну 10-відсоткову витяжку з ялини та сосни за унікальною технологією. Сировини ніколи не бракуватиме, адже після рубок залишається багато хвої. Раніше її просто спалювали, тепер вона іде на переробку.

Хвойний екстракт користується попитом у санаторіях, оздоровчих комплексах, аптеках, військових госпіталях та магазинах «Лісовичок». За 2019 рік виготовлено 19 тонн екстракту та 96 кг ефірної олії із сосни, а за 2019 рік цього продукту реалізовано на суму 770 тис. грн.

Контактна особа – Ірина Остапчук, інженер побічного користування: 097 649 92 37.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ