Лісівники Волині звітують про роботу за рік під час сесій місцевих рад

Зокрема 14 лютого головний лісничий ДП «Поліське лісове господарство» Анатолій Іщик традиційно відвідав 36 сесію Комарівської сільської ради з доповіддю про зроблену роботу у 2019 році.

На території Комаріської сільської ради ДП «Поліське лісове господарство» веде свою діяльність на площі, яка становить 3746,7 га. В цю площу входять 3 лісництва, це:

– Чорторийське лісництво – 895,6 га;

– Розничівське лісництво – 2005,7 га;

– Куклинське лісництво – 845,4 га.

За минулий рік лісгоспом було сплачено до бюджету сільської ради 470 882,76 грн. Це плата за землю та плата за спеціальне використання лісових ресурсів. В основному це за деревину від рубок догляду, в які входять суцільно санітарні, вибіркові санітарні рубки, прохідна, а також освітлення, прорідження та прочищення.

Зокрема, від рубок головного користування лісгосп сплачує податки до Державного бюджету» – розповів Анатолій Андрійович.

Лісівники завжди раді вислухати та допомогти громаді із вирішенням певних питань. Були озвучені також питання по облаштуванню лісових доріг.

Як зазначив Анатолій Іщик: «Лісівники завжди намагаються тримати їх у належному стані, тому і на цей рік заплановано грейдерування місцевої лісової дороги».

Співпраця з громадами завжди є в пріоритеті для лісгоспу, оскільки двостороння робота вигідна усім. Місцеві мешканці у свою чергу допомагають у справі виявлення лісо порушників, а лісівники – у благоустрої сіл, зокрема відомі усім еко-зупинки.

Одним із озвучених побажань було прохання про допомогу лісівників у побудові майданчика біля дитячого садка, щоб улітку дітки могли заховатися від сонця в альтанках. Тож робота над цим скоро розпочнеться.

Зі своєї сторони головний лісничий попросив нагадати місцевим мешканцям про несанкціоноване вивезення сміття у ліс, а також негативні наслідки від таких дій як для природи, так і для самих жителів.

«Ми повинні бути взаємоввічливими!» – наголосив Анатолій Андрійович.

Пресслужба ДП «Поліське лісове господарство»