Одна з найсмачніших та найкорисніших асоціацій ранньої весни – березовий сік. Уже можна насолоджуватися

Традиційно, у другій половині березня починається заготівля березового соку. Лісництва державних підприємств Волині вже підготовлені та чекають на активний сокорух у берези.

Зауважимо, що заготівля соку розпочинається саме з підбору необхідної ділянки. Лсівники вибирають ті насадження, яким до рубки головного користування 10 і менше років. Робиться це для того, аби не шкодити росту молодим насадженням, щоб не втрачались якісні показники в майбутньому.

«Уже зараз у Черевахівському лісництві берези підсочені. Попередньо бригади із заготівлі провели навчання щодо правильної технології підсочки берези та забезпечили необхідним інвентарем», – розповідає лісничий Черевахівського лісництва ДП «Маневицьке ЛГ» Сергій Хомич.

Перший сік – найсмачніший. Хоча сонця ще  мало, він солодкий і прозорий. Як тільки на дереві почнуть розпускатися бруньки,  сік помутніє і навіть перестане йти. Тому все має бути вчасно. Саме тому тривалість сезону заготівлі березового соку дуже тісно пов’язана із погодними умовами.

Нагадаємо: переробкою березового соку традиційно цього року займатимуться консервні цехи, що діють на базі державних лісогосподарських підприємств.

Зважаючи на те, що сік зібрано у лісі – природному середовищі, а при виробництві не використовується жодної хімії чи барвників, на виході ми отримуємо екологічно-чистий продукт.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ