На Волині активно проводяться роботи з лісовідновлення. На жаль, цієї весни без масштабних акцій

Безпека кожного – перш за все. Тому лісівники Волині також тимчасово призупиняють залучення громадськості до справи відновлення лісів. Дуже дякуємо за допомогу всім, хто встиг долучитися до справи посадки лісу ще до оголошення вимушених заходів карантину – у цій публікації ми згадаємо про окремі моменти. Просимо вибачення перед волинянами, які зареєструвалися для участі в акції 21 березня. Ми обов’язково ще разом посадимо мільйони деревець, коли це буде безпечно.

І повідомляємо: лісовідновні роботи на Волині – в розпалі. До сьогодні, 13 березня, волинські лісівники встигли виконати заплановані завдання на 68%. Лісові культури вже створено на площі 1940 га. Роботи не припиняються.

Хто садив ліс разом із лісівниками на початку березня – пригадаємо окремі моменти та обличчя весняної лісокультурної кампанії-2020

Найстарший лісівник Волині – майстер лісу Чорторийського лісництва ДП «Поліське ЛГ» Дмитро Захарчук з дружиною Тетяною садять ліс уже півстоліття. Уявляєте, скільки лісу виросло під пильним наглядом цих енергійних людей?! Так було і цієї весни.

У ДП «Поліське лісове господарство» план зі створення лісових культур уже виконано – створено 148 га!

Як і кожного року, окрім традиційних весняних лісокультурних робіт, які проводять лісівники, до цієї нелегкої та важливої справи залучаються молодь та представники громадськості.

 Уже не перший рік працівники Красновільської сільської ради Маневицького р-ну на чолі із сільським головою Федором Світачем радо допомагають лісівникам у посадці лісу, це вже стало традицією, яку ніхто не хоче змінювати.

Допомагати лісівникам ДП «Поліське ЛГ» взялися студенти Колківського вищого професійного училища. На чолі з майстром лісу Розничівського лісництва Олегом Чижевським за два дні 10-11 березня у кварталі 43 виділах 6,7 та 14 було посаджено 1,6 га лісових культур.

У ДП «Ратнівське ЛМГ» 10 березня лісівники разом зі своїми підопічними – вихованцями місцевого учнівського лісництва та представниками місцевої влади садили ліс у Кортеліському лісництві. Того дня вдалося відновити 1,2 га лісу, висаджено близько 15 тисяч сіянці сосни звичайної, дуба звичайного та чагарників.

Щороку школярі з учителями загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Галузії приєднуються до посадки лісу в Галузійському лісництві ДП «Маневицький лісгосп».

Учні 6-х та 9-х класів розпочали роботу з правил техніки безпеки при створенні лісових культур та поведінки перебування в лісі, а згодом розпочали садити мікро-деревця.

 «Для нас це вже традиція, ми кожного року брали участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Садити ліс – це приємна справа, як для дітей так і для дорослих», – розповіла директор школи Олена Красьоха.

Тож далі обов’язково буде.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ