«Чудово, якщо Волинь однаково пишатиметься лісами та зеленими вулицями міста»

Про це зазначив перший заступник начальника управління Руслан Войцеховський під час підписання Меморандуму про співпрацю між організаторами Всеукраїнського проєкту «Озеленення України», Волинською облдержадміністрацією, обласною радою, обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Захід відбувся сьогодні, 13 березня.

Об’єднати українців навколо ідеї відновлення екосистеми нашої планети – таку ідею мають на меті організатори. Вони ініціюють вседержавну акцію, в ході якої в усіх куточках нашої країни буде висаджено 1 мільйон дерев.

Долучилися до заходу голова обласної ради Ірина Вахович, заступниця голови ОДА Тетяна Щербак, перший заступник начальника ВОУЛМГ Руслан Войцеховський, заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук, президент CEO Club Ukraine, організатор проєкту «Озеленення України» Сергій Гайдайчук, співкоординатор проєкту в області, депутат Луцької міської ради Юлія Вусенко. Модератором заходу виступила генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Сергій Гайдайчук зазначив, що ідея проекту виникла в результаті екологічних проблем, з якими зараз зіштовхнулося людство та Україна зокрема. Озеленення України – пеший етап проєкту, який надалі має шанси перерости у світовий.

Юлія Вусенко подякувала всім, хто долучився до цієї ініціативи. А також зазначила, що у зв’язку з нинішніми подіями у світі акція дещо змінить формат: висаджуватимуться деревця поетапно. А тоді кількість підсумується. Такі заходи – вимушені, відбуваються з ціллю безпеки.  

Свою підтримку проекту в області висловили Ірина Вахович та Тетяна Щербак.

У свою чергу Руслан Войцеховський запевнив, що лісівники Волині також готові підтримати подібні ініціативи. Адже чудово, якщо наша Волинь однаково пишатиметься лісами та зеленими вулицями міста.

Нагадаємо: в рамках реалізації проєкту «Озеленення України» в усій країні планується закласти понад 30 парків та десяток алей, серед яких – «Алея журналістів», «Алея героїв АТО», «Парк Миру», «Дипломатичний парк», «Алея зірок естради», «Парк рекордсменів України» та інші.

До акції вже долучились понад 20 тисяч волонтерів.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ