Щодо нічних подій на території ДП «Ківерцівське ЛГ»

Щодо подій уночі 15 березня 2020 року на території ДП «Ківерцівське ЛГ», які відзняті та оприлюднені на сторінці ГО «Авто Євро Сила», Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує про наступне.

Відповідно до наявної в розпорядженні управління інформації, за викладеними фактами у вищевказаному відеоматеріалі державним підприємством «Ківерцівське лісове господарство» працівників, які брали участь у нічному рейді 15 березня, відсторонено від виконання посадових обов’язків на час проведення службової перевірки.

Із врахуванням вказаних обставин, підтвердити чи спростувати факти, викладені у відеоматеріалі, станом на сьогодні неможливо.

Разом із тим, із метою ефективності та неупередженості в отриманні висновків у розслідуванні вказаних фактів, питання призначення і проведення службової перевірки Управлінням взято на контроль, визначено профільних спеціалістів, які будуть залучені та контролюватимуть відповідний процес.

Довідково зазначаємо, що керівництво Волинського ОУЛМГ, усвідомлюючи всю важливість функцій громадськості у проведенні природоохоронних заходів, зацікавлене у відповідній співпраці. При цьому звертаємося із проханням надсилати копії матеріалів, які можна б було проаналізувати та встановити наявність чи відсутність у діях працівників державної лісової охорони ознак правопорушень чи неналежного виконання посадових та службових обов’язків.

Управління в свою чергу інформуватиме громадськість та компетентні органи про хід відповідної перевірки та прийняті рішення за її результатами.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ