Звільнення посадових осіб за результатами службового розслідування

У результаті проведення службової перевірки щодо нічних подій 15 березня у ДП «Ківерцівське ЛГ» встановлено, що посадові особи підприємства, які були залучені до проведення рейду ввіреними масивами, в наданих поясненнях визнають грубе порушення визначених законодавчими актами та посадовими інструкціями функціональних обов’язків.

Окрім того,  взято зобов’язання щодо відшкодування завданих збитків державному підприємству, які були спричинені пошкодженням службового автомобіля.

За результатами проведеної службової перевірки, із врахуванням наданих пояснень, комісією рекомендовано розглянути питання щодо відповідності займаним посадам згаданих працівників.

Так, керівництвом підприємства, враховуючи висновки комісії, звільнено трьох працівників ДП «Ківерцівське ЛГ»: інженера охорони та захисту лісу Вронського В.В, майстра лісу Сокиричівського лісництва Прокопчука І.Ф, майстра лісу Ківерцівського лісництва Марчука М.М.

При  цьому  підприємством проведено ревізію майстерських дільниць  двох причетних до події працівників – для належної передачі ввірених лісових масивів та інших товарно-матеріальних цінностей призначеним відповідальним працівникам, які тимчасово будуть виконувати  обов’язки з їх охорони.

Окрім того, прийнято рішення про звільнення завідувача сектором та головного спеціаліста сектору охорони і захисту лісу Волинського ОУЛМГ.

Довідково інформуємо, що Волинським ОУЛМГ проведено необхідну роз’яснювальну роботу з головними лісничими та керівниками груп оперативного реагування лісогосподарських підприємств щодо відповідальності, яка покладена на працівників державної  лісової охорони, повторно поінформовано щодо їхніх основних функцій та обов’язків. 

Кожного особисто додатково попереджено про наслідки за недобросовісне виконання службових обов’язків чи порушення законодавства.

Додатково нагадуємо: у Волинському ОУЛМГ діє цілодобова гаряча лінія (0332) 72 00 54. Будемо вдячні за Вашу небайдужість у справі виявлення протизаконних фактів у лісовій галузі.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ