Волинські лісівники з допомогою фахівців проводять дезінфекцію зон рекреації

Рекреаційні пункти у волинських лісах навіть на період карантину у теплі дні залишаються затребуваними. Щоб зробити перебування людей у лісових зонах відпочинку максимально безпечним, на пунктах рекреації розпочалися і періодично відбуватимуться необхідні заходи дезінфекції.

Відповідно до звернень лісівників, обробка спеціальними розчинами проводиться безпосередньо фахівцями районних відділів Держпродспоживслужби, або ж працівниками держлісгоспів після отриманих необхідних консультацій та наданих засобів захисту.

Зокрема спецобробку рекреаційних пунктів у ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» провели фахівці Володимир-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Оброблялися не лише самі альтанки та встановлені на території зон рекреації конструкції, а й смітники.

Особлива увага приділяється рекреаційним зонам та автозупинкам, які розміщені на шляху до єдиного діючого на сьогодні пункту пропуску для громадян.

Спеціалісти кажуть, що потреба у періодичності подібних дезінфекцій безпосередньо залежить від частоти відвідуваності зони відпочинку.  І зазначають, що такі заходи зараз надзвичайно важливі всюди, де є скупчення людей, навіть на свіжому повітрі. Тож на період карантину подібні дії мають стати звичними для всіх.   

 Пресслужба Волинського ОУЛМГ

У ДП “Поліське ЛГ” спецобробку пройшли не тільки рекреаційні пункти, а з встановлені лісівниками автозупинки

Спецобробку рекреаційних пунктів у ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» провели фахівці Володимир-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Дезінфекція пунктів рекреації ДП “Цуманське ЛГ”

Дезінфекція пунктів рекреації ДП “Камінь-Каширське ЛГ”

Дезінфекція адмінбудівлі та пунктів рекреації ДП “Ратнівське ЛМГ”

Дезінфекція пунктів рекреації ДП “Старовижівське ЛГ”

Дезінфекція пунктів рекреації ДП “Маневицьке ЛГ”

Дезінфекція пунктів рекреації ДП “Городоцьке ЛГ”

Дезінфекція пунктів рекреації ДП “Любомльське ЛГ”

Дезінфекція пунктів рекреації ДП “Прибузьке ЛГ”