Волинські лісівники залучені до облаштування та забезпечення діяльності карантинних постів

На Волині облаштовано 17 перепускних карантинних пунктів. Робота проводиться на виконання рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови ОДА Юрія Погуляйка 25 березня 2020 року.

Блокпости вирішено облаштувати у зв’язку з оголошенням надзвичайної ситуації, пов’язаної з загрозою поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19 на Волині.

До їх облаштування та забезпечення життєдіяльності залучені державні лісогосподарські підприємства Волинського ОУЛМГ. Зокрема лісівники в окремих місцях подбали про встановлення тимчасових дерев’яних споруд на  блокпостах, забезпечили необхідними деревними матеріалами та дровами.

Таких блокпостів, нагадуємо, діє 9 на в’їздах до обласного центру з вулиць: Володимирської, Ківерцівської, Рівненської, Дубнівської, Мамсурова, Львівської, зі сторони сіл Зміїнець, Рованці та масиву Вишків.

В області КПП встановлюються на автомобільних дорогах Ківерцівського та Маневицького районів, у с. Крупа Луцького району, смт Цумань Ківерцівського району, с. Журавники Горохівського району, м. Берестечко Горохівського району, с. Бережна Воля Любешівського району, с. Литовеж Іваничівського району.

Постійно чергуватимуть тут представники Національної поліції, Національної гвардії України у Волинській області та медпрацівники. Перевірятиметься дотримання протиепідемічних норм водіями транспортних засобів, за потреби проводитиметься температурний скринінг, а також – необхідна роз’яснювальна робота.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ