У вихідні волинські лісівники провели спільні з поліцією профілактичні рейди рекреаційними пунктами

Відповідно до постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з доопрацюваннями, що було ухвалено Кабінетом міністрів України 2 квітня цього року, на Волині обмежено доступ до зон масового відпочинку у лісах області.

З метою профілактичної роботи на дотримання мешканцями та гостями нашого краю таких карантинних заходів, працівники державної лісової охорони лісогосподарських підприємств спільно з поліцією провели рейди пунктами рекреації.

На Волині таких – 123 великих та 655 малих.

Громадян, які перебували у зонах рекреації, додатково ознайомлено з новими вимогами відповідної постанови Уряду та попереджено про відповідальність за їх недотримання.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Довідково. Згідно з прийнятими змінами, на всій території України до кінця карантину діятиме заборона на:

  • з 6 квітня перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;
  • з 6 квітня переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, тощо.

Також постановою закріплюються правила проведення самоізоляції та обсервації. Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється поліцейськими, військовослужбовцями, Національною гвардією, працівниками державних установ Міністерства охорони здоров’я тощо.