Березовий сік із волинського лісу. Особливості сезону-2020

Про користь березового соку відомо давно і багато. Тому його збір навесні для лісівників Волині – як беззаперечне обов’язкове завдання. Зібрати сік треба вчасно і правильно. Для цього природа дає людям не так і багато часу. Упустити цей період – означає втратити можливість зробити запаси корисного природного напою на весь рік.

У ДП «Цуманське ЛГ» цього року планують заготувати 67 тонн березового соку. Переважна його частина реалізовується одразу у сирому вигляді. Цього року об’єми переробки порівняно дуже малі – у зв’язку у з карантинними обмеженнями виробництво практично зупинилося. Виконуються лише окремі взяті попередньо замовлення.

Про це розповідає головний лісничий підприємства Володимир Левосюк.

Процес збору березового соку – теж  має свої особливості, якими ділиться лісничий Холоневицького лісництва Андрій Громик.

Роблять підсочку на спеціально визначених ділянках – щоб не зашкодити молодим березам. До заготівлі березового соку готуються завчасно й розпочинають цей процес із підбору відповідної ділянки.


Підсочуються лише ті дерева, яким залишилося до рубки головного користування 10 і менше років. Таким чином не наноситься шкода росту молодим насадженням, у майбутньому не втрачаються їхні якісні показники.

Кожне дерево дає різну кількість соку, адже це залежить від його діаметру та погодних умов. У середньому з однієї берези можна отримати біля 10 літрів сирцю за добу й 100 літрів за сезон.

Начальник консервного цеху Зінаїда Рябчун зізнається, що нинішня весна, звісно, тішить не особливо. Переробка соку – справа сезонна. А цього року час заготівлі соку припав на період карантину, тому очікування з об’ємами переробки не вдається реалізувати. Залишається сподіватися на вдалий ягідно-грибний сезон.  

Але лісівникам не звикати до труднощів. Зінаїда Рябчун жартує: коли є проблеми, ми починаємо ставити собі нові цілі.

Продукція консервного цеху державного підприємства «Цуманське лісове господарство» вже  5 років експортується у Німеччину, споживають її  у Польщі,  Ізраїлі, Канаді і США. Сік, який експортується, без додавання цукру, лимонної кислоти – такий, яким його створила  природа, лише проходить відповідну теплову обробку.

Продукція, якою зацікавилися в Ізраїлі, має відповідний сертифікат кошерності. (Поняття «кошерний» означає «чистий», «правильний», «відповідний», і говорить про те, що такі продукти виготовлені згідно з єврейськими законами і традиціями. До кошерної продукції пред’являється ряд жорстких вимог).

Органічні соки  в Україні наразі випускають лише у Цумані. На виході, каже начальник цеху, і органічні ягідні консерви, які будуть постачатися на український та європейський  ринки.

«Вся наша продукція екологічно чиста. Ми практикуємо тільки натуральні інгредієнти і маємо асортимент як для звичайного споживача, так і для людей з цукровим діабетом. Якщо ж говорити про березовий сік, то він є «коморою» поживних речовин, мікроелементів, вітамінів, – зазначає Зінаїда Рябчун і додає: –Тому нам дуже хочеться стати затребуваними саме на українських ринках, а не працювати на експорт».

Тут перебувають у постійному пошуку – нового продукту, цікавого для сучасного споживача. Головний акцент – на людину, яка піклується про своє здоров’я.

Дуже хочеться вірити, що таких на Волині зокрема та в Україні загалом із часом ставатиме все більше – і наші натуральні соки та ягоди, зібрані в лісі та перероблені у цехах лісогосподарських підприємств, стануть реалізовуватися на внутрішньому ринку.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ