Лимони, квіти у горщиках, декоративні рослини – що іще можна побачити у теплиці ДП «Маневицьке ЛГ»

У зимовій теплиці, що на території державного підприємства «Маневицьке лісове господарство», традиційно найбільше уваги приділяють вирощенню  декоративного посадкового матеріалу для озеленення. Проте не меншою популярністю користується зелень, яку місцеві жителі можуть придбати вроздріб прямо з грядки до святкового столу. З екзотичних у теплиці – лимони, які зараз активно квітнуть, а подекуди вже навіть з’явилися перші плоди.

Туя смарагдова, ялівець козацький, самшит вічнозелений, бересклет Форчуна, тис ягідний, квіти однорічні та багаторічні. Зараз, у період карантину, у населення з’явилось багато вільного часу – відповідно на підприємстві збільшились продажі цього товару. Люди стали цікавитись квітами у горщиках, асортимент яких тут різноманітний: це пілея дрібнолиста, традесканція, оксалікс, плектрантус та інші. Ціни досить доступні, купують не лише маневичани – продукцію відправляють у всі куточки України.

Окрема тема – лимони. Висаджені вони у 2019 році, а уже можна спостерігати за результатом – приріст, суцвіття та плоди.

Сорт самозапильний, здатний розмножуватися живцями від дорослих дерев. Плоди достигають протягом 6-12 місяців.

Лимонам у теплиці досить комфортно – полив помірний, відповідна температура, регулярне зволоження, дотримання світлового режиму.

Нині особливою популярністю у покупців користується зелень, яку господині купують до святкового столу.

Щороку працівниками теплиці проводиться живцювання – спосіб, який дозволяє при невеликих затратах вихідного матеріалу отримати велику кількість укорінених живців багатьох цінних декоративних порід.

Цього року тут запланували провести живцювання понад 2 тис. декоративних та чагарникових порід. В основному проводиться живцювання ялівців, тису, туї західної, самшиту та бересклету. Такі роботи дають змогу збільшувати та поновлювати асортимент декоративного матеріалу.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Адреса підприємства: Волинська область, смт Маневичі, вулиця Андрія Снітка, 31.

Можлива відправка Новою поштою (мінімальне замовлення 150 грн)

Деталі за номерами: +380988751764, +380976499237