Посів соснового насіння та жолудя на тимчасовому розсаднику ФОТО ВІДЕО

Для створення майбутніх лісів потрібно докласти максимум зусиль та  праці – лісівники із притаманною їм відповідальністю належно ставляться до цієї справи.

Наразі у ДП «Маневицьке лісове господарство» на етапі завершення –посіви у лісових розсадниках.

На території Маневицького лісництва діє тимчасовий лісовий розсадник, площа якого становить 0,6 гектара. Для майбутніх посадок у лісовому розсаднику необхідно виростити стандартні та здорові сіянці.

Роботи розпочинаються рано навесні – з підготовки ґрунту до посіву (фрезування, грейдерування, розрівнювання, виніс каміння, грудочок). Лише потім розпочинається сам процес посіву (за допомогою трактора та сівалки відбувається механізований посів насіння сосни звичайної, а згодом утрамбовують ґрунт спеціальним катком). На розсаднику догляди ведуться тільки вручну – прополювання міжрядь, обробіток сіянців та полив.

Таким чином лісівники ДП «Маневицьке ЛГ» уже готуються до лісокультурної кампанії-2021. Посадковий матеріал для цього вирощують власними силами та постійно працюють над тим, щоб якість його була відмінною.

Основною лісоутворюючою породою, яка зростає у лісових масивах ДП «Маневицьке лісове господарство», є сосна звичайна. Тож головна увага традиційно приділяється заготівлі шишок та вирощуванню соснових сіянців.

До цієї справи  лісівники підходять дуже відповідально, так як вирощування стандартного посадкового матеріалу, створення лісонасаджень, охорона та захист лісу – найважливіші завдання, які перед собою ставлять працівники галузі.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ