Майстра лісу Ківерцівського лісництва затримано за самовільну порубку та крадіжку деревини

Зафіксували факт учора ввечері, 30 квітня, працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Ківерцівське ЛГ».

Юрія Б., який на згаданому підприємстві займає посаду майстра лісу Ківерцівського лісництва, було затримано «на гарячому». У скоєному він зізнався.

Про факт було одразу повідомлено правоохоронні структури. Тривають слідчі дії. Про подальше розслідування справи будемо інформувати.

Зважаючи на непрості обставини – факт скоєння самовільної порубки та крадіжки деревини посадовою особою підприємства, ДП «Ківерцівське ЛГ» також буде проведено необхідну перевірку – для встановлення реальної ситуації та масштабів завданої шкоди.

Щодо Юрія Б. будуть прийняті відповідні рішення та зроблено все можливе, щоб він сплатив завдані державі збитки та поніс заслужене покарання.

Зазначимо також, що Волинське ОУЛМГ і зокрема у ДП «Ківерцівське ЛГ» зацікавлені у виявленні працівників, які зловживають службовим становищем і здатні на скоєння таких злочинів.

Жоден подібний випадок не станемо замовчувати. Будемо і надалі працювати над тим, щоб такі люди не були дотичними до лісової галузі взагалі.

Також звертаємося до всіх громадян: у Волинському ОУЛМГ діє цілодобова гаряча лінія (0332) 72 00 54. Будемо вдячні за Вашу небайдужість у справі виявлення протизаконних фактів у лісовій галузі.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ