Щоб знищити докази, зловмисник у балаклаві спалив авто з краденим дубом ВІДЕО

Лісівники відзняли все на відео. Про факт повідомили поліцію. На місці працювала слідчо-оперативна група. Деталі та особи всіх причетних встановлюються.

Події розгорнулися на дорозі Цумань-Берестяне  (Ківерцівський р-н). Працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» під час патрулювання помітили автомобіль з євономерами. Підозри підтвердилися – машина була завантажена дубовими колодками. Її затримали. Лісопорушники вже традиційно покинули автівку і втекли.

Та за кілька хвилин повернулися на іншому автомобілі. Один із лісопорушників у балаклаві, очевидно, намагаючись знищити докази, підпалив затриманий автомобіль.  

При цьому чоловік постійно погрожував лісовій охороні та намагався залякати розправою.

Встановлено, що лісопорушник, який підпалив автомобіль, – житель смт Цумань, котрий неодноразовово  був затриманий за самовільну порубку та крадіжку дубів.

Цього разу лісопорушники «напрацювали» на кілька статей і адміністративного, і кримінального кодексів України. Спочатку вони порушили «Правила пожежної безпеки в лісах України», заїхавши до лісу, при цьому пошкодивши замок на шлагбаумі при в’їзді на лісову дорогу. Самовільною порубкою у Горинському лісництві ДП «Цуманське ЛГ» завдали шкоди на 68 тис. грн.  А завершили свій «кримінальний список дня» спалюванням автівки та погрозами в бік працівників державної лісової охорони.

Сподіваємося, тепер знахабнілі дубокради відповідатимуть за всіма статтями.

Варто нагадати, що подібні випадки були у сусідній Рівнещині за участю лісокрадіїв із нашої області

Невідомі, які на євробляхах крали ліс на Рівненщині, спалили власне авто

Пресслужба Волинського ОУЛМГ