«Директорському» водієві Іванові Сидорчуку з Каменя-Каширського – 60!

водій ДП “Камінь-Каширське ЛГ” Іван Сидорчук

Працівники ДП «Камінь-Каширське лісове господарство» сьогодні щиросердечно привітали свого колегу, водія — Івана Сидорчука із життєвим ювілеєм – 60-річчям від дня народження.

Усе своє трудове життя Іван Степанович провів за кермом. Розпочинав  — з сільськогосподарської техніки. Ще будучи хлопцем, він любив техніку, розумівся на автомобілях тому і влаштувався помічником тракториста до колективного сільськогосподарського підприємства «Перемога» в рідному селі Кримно. Працював трактористом, водієм голови колгоспу. А ще через кілька років  влаштувався водієм в управління сільського господарства при райвиконкомі. Шість з половиною років був водієм першого секретаря райкому. У Камінь-Каширському держлісгоспі працює “директорським” водієм з 1989 року.

Колеги не дарма поважають і цінують Івана Степановича — надійного, сумлінно і старанно виконуючого обов’язки водія, і разом з тим — просту та щиру, життєрадісну людину, яка в тяжку хвилину готова прийти на допомогу. Людину, яка власними вчинками, великим життєвим та водійським досвідом є взірцем для співробітників.

Тож, прийміть, шановний ювіляре, великий букет сердечних привітань. Міцного вам здоров’я, наснаги до праці ще на багато-багато років! Благополуччя, родинного затишку, тепла! Хай  у вашій оселі лунає тільки щасливий та радісний сміх внучат, хай на життєвих перехрестях горить зелене світло, і нехай якнайшвидше над нашими головами засяє чисте і мирне небо!

 Прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

дядя Ваня 2

Водій Іван Сидорчук крайній зправа