Вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства вшанував пам’ять Героя Небесної Сотні, свого побратима Василя Мойсея.

Захід проходив у Луцьку на меморіалі Вічної слави 20 лютого.

«Рік, як пройшла трагедія, для нас дивна в своїй людиноненависності. Влада, яка наділена Богом опікуватися людьми, трудитися для людей, віддала наказ вбивати людей. Ця влада пішла в небуття, але наслідки цієї трагедії приходиться й до сьогодні відчувати та бачити», – зазначив у промові після церемонії митрополит Луцький та Волинський Михаїл.

А ось слова начальника Волинського  обласного управління лісового та мисливського господарства Василя Мазурика: «Цей день є важливим для мене, так як по всій Україні сьогодні вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за свободу та цілісність держави. Фактично рік назад почалась виборюватися незалежність країни. Однак на сьогоднішній день ідеї майдану ще не доведені до кінця. Тому я вірю в те, що над Україною буде мирне небо та українців чекає світле майбутнє».

Головний лісівник Волині зазначив, що люди, які загинули, назавжди закарбуються у пам’яті та будуть прикладом для всіх. Також зауважив, що потрібно починати будувати Україну із самих себе, працювати над собою та не жити за принципом “моя хата скраю”.

«Україна понад усе, – наголосив  Василь Мазурик, – це не лозунг, це смисл життя, а форма має відповідати змісту».

Пам’ять загиблих на Майдані вшанували хвилиною мовчання.

DSC_0475

покладання квітів до могили Героя Небесної Сотні Василя Мойсея

DSC_0503

DSC_0491Андрій Білан,

прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства