Директор Звірівського лісомисливського господарства Сергій Тишковець розповів про роботу підприємства у відеозверненні

«ДП «Лісомисливське господарство «Звірівське», якому наступного року вже виповниться 30-ть, – досить потужно працює у своєму напрямку.

Десятки років одним із основних видів діяльності лісгоспу залишається здійснення заходів, спрямованих на вивчення та підвищення продуктивності мисливської фауни, організація полювання на диких звірів та птахів,  розвиток рекреаційної інфраструктури, – розповідає керівник підприємства, – Ми декілька років вивчали досвід ведення мисливського господарства у країнах Євросоюзу, хоча самі європейці також досить високо оцінюють  наші напрацювання.   

  • Звірівський лісгосп  відомий  волинянам та гостям області гарними лісовими пейзажами, екологічними стежками, рекреаційними пунктами. Усі вони зроблені коштами і руками працівників лісової галузі. Усі вони потребують догляду та підтримки належного стану.

Наше господарство підготувалось до впровадження послуг із мисливського туризму. Бачимо у цьому напрямку перспективи і можливість отримання доходів.

Про проведення низки робіт у мисливсько-рекреаційному комплексі на території лісгоспу  неодноразово повідомлялось як на сторінці підприємства у соцмережах, так і на сайті Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

З невідомих причин у період підготовки  оновленого комплексу до запуску на Звірівський лісгосп розпочалась інформаційна атака.

  • Ми збентежені і змушені тепер шукати способи, як провести інформування вітчизняних та іноземних  туристів не лише щодо можливості відвідати Звірів, коли карантинні обмеження будуть не такими жорсткими, а й щодо забезпечення права на приватність наших потенційних клієнтів.

Звертаємось із проханням до представників ЗМІ, органів місцевого самоврядування та громадських активістів – користуйтесь офіційними джерелами інформації.

«Звірівське лісосомисливське господарство» – державне підприємство дає роботу для  60 працівників. У нас працює 35 людей віком до 30 років!

 Лише за 5 місяців 2020 року  до місцевого бюджету  сплачено 2,5 млн грн.

  • Вважаю, що сьогодні  прикордонна Волинь потребує максимум об’єктів, привабливих для туристів. Функціонування мисливського туризму належного рівня буде сприяти відвідуваності й інших туристичних об’єктів області.

А наш молодий колектив зможе довести, що гарний сервіс та інноваційний підхід до роботи можливий і на підприємствах державної форми власності». 

dig