Камінь-Каширські лісівники звернулися до громадян із проханням не засмічувати ліс

Наш район – серед найлісистіших на Волині. Ліс для кожного з нас – чисте повітря, краса, місце сили. Тому дуже просимо вас, шановні мешканці Камінь-Каширського району, берегти ліс від забруднень. Гарно провівши час на природі, не забудьте забрати сміття з собою. За це вам будуть вдячні і наступні відпочивальники, і лісівники, і лісові мешканці.

Забруднення лісів – проблема, з якою самотужки нам стає все важче боротися. Навіть карантинні обмеження не стали завадою для відпочинку та прогулянок у лісі для наших мешканців та гостей Камінь-Каширщини. Тож лісові масиви знову потерпають через сміття…

Працівники ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» проводять максимум роботи із прибирання лісових масивів від залишених пляшок, поліетилену та інших відходів. Але ця робота без вашого розуміння, шановні краяни, є рухом по колу, що практично не дає тривалого помітного результату.

Сміття – це ще й нерідко причина лісової пожежі. Що несе іще більше лихо. Пам’ятайте про це! Адже сонячна погода сприятлива для вашого відпочинку і водночас – лісових пожеж. Будьте обережні.

Будь ласка, станьте прикладом для іншим – заберіть пакет зі сміттям із лісу.

У жодному випадку не вивозьте зібране біля будинків сміття у лісові масиви. Сортуйте та за можливості та якомога більшу кількість утилізуйте в домашніх умовах.

Залишки ж вивозьте лише на санкціоновані сміттєзвалища. Поясніть своїм сусідам, дітям, наскільки шкідливим для природи є сміття.І ліс вам за це віддячить.

Адміністрація ДП «СЛАП «Камінь-Каширськагроліс»