Лісівники та рятувальники проводять комплексні протипожежні заходи

Щодо організації заходів, спрямованих на попередження та ліквідацію пожеж у лісах, йшлося сьогодні, 30 липня, під час зустрічі першого заступника начальника  Волинського ОУЛМГ Руслана Войцеховського та
начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям УДСНС у Волинській області Руслана Яручика.

Відповідно до Комплексного плану попередження та ліквідації пожеж у лісах, на торфовищах та сільгоспугіддях у 2020 році, лісівники та рятувальники проведуть спільні протипожені навчання у районах, відбудуться комплексні перевірки держлісгоспів області.  Крім того, працівники державної лісової охорони та пожежних екіпажів повторно пройдуть необхідні інструктажі.

– Попереду ще значна частина теплого літа. Тож ми чітко розуміємо, наскільки і лісівникам, і рятувальникам ці навчання необхідні. Оперативність, злагодженість дій та швидке прийняття правильних рішень у кожній ситуації – вирішальне. Можу з упевненістю говорити, що досі ця робота ведеться на високому рівні. І події весни, коли, як ми всі пам’ятаємо, були часті та масштабні загоряння в екосистемах, довели результативність такої співпраці, – зазначив Руслан Войцеховський.

Варто зазначити, що протягом останніх років завдяки тісній взаємодії всіх оперативних служб вдається уникати великих втрат, що виникають у результаті загорянь в екосистемах та лісах області.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ