Учні шкільного лісництва на Маневиччині у центрі села створили міні-дендропарк

Працьовиті, талановиті, завзяті! Так можна сказати про кожного вихованця Колківського шкільного лісництва. На прохання в.о. старости села Віктора Регещука (Колківська ОТГ Маневицького р-ну, Старосільський старостинський округ) допомогти в оформленні мін-дендропарку діти відгукнулися із завзяттям – і вже через кілька годин праці замість пустки з’явилася чудова поляна з різноманітних хвойних та декоративних рослин.

Парк, на території якого проводилося озеленення, знаходиться у центрі с. Старосілля. Нині розпочалися активні роботи над його відновленням. Чималу допомогу надає місцеве лісогосподарське підприємство – ДП «Колківське ЛГ». Приємно, що долучилися і майбутні лісівники.

«Учні в нас активні, про їх досягнення можна говорити багато. Навіть сьогодні, коли більшість діток відпочиває на канікулах, наші мурашки завжди готові допомогти, – розповідає Наталія Калуш, яка є незмінним керівником шкільного лісництва з 2003 року. – Колківське учнівське лісництво бере свій початок ще у далекому 1975 році, воно є одним із найстарших на Волині. Щороку гурток поновлюється новими вихованцями. Зокрема цього навчального року їх було 15. Діти проходять три етапи підготовки. Ще маленькими з початкової школи ми набираємо дітей у гурток, який називається «Юні друзі природи». Далі естафету приймають у 5-7 класах – вони вже є «Юними лісівниками». Ну а старшокласники – це вже шкільне лісництво».

Фото: Стомлені, але щасливі – процес створення дендропарку.