На Любомльщині відбулися спільні протипожежні навчання лісівників та рятувальників

На території лісових масивів ДП «Прибузький лісгосп» відбулися спільні навчання з гасіння пожежі працівників державної лісової охорони Любомльського, Прибузького та Шацького держлісгоспів і Любомльського підрозділу управління ДСНС.

Відтворивши виникнення вогню біля лісу, його вчасне виявлення, локалізацію та гасіння, учасники заходу показали свою готовність до боротьби із цією небезпечною і підступною стихією, план заходів ліквідації, наявність відповідної техніки.

Так, побачивши дим у лісі, до місця події оперативно прибуває мобільна бригада на автомобілі РЕНО ДАСТЕР. Хлопці приступають до гасіння власними силами за допомогою ранцевих вогнегасників. Сюди ж було направлено трактор із плугом для локалізації пожежі та влаштування мінеральної смуги. Одразу ж по тому приїжджає пожежний автомобіль Прибузького держлісгоспу, який допомагає ліквідувати пожежу. Не справляючись із полум’ям, що розгулявся, на виклик прибуває автомобіль 10 ДПЧР УДСНС україни в області. Рятівники швидко приступають до гасіння і спільними зусиллями долають силу вогню.

Пожежа була ліквідована. Та вкотре така наочність дає зрозуміти, що вогонь – це не жарт і через необачність та халатність може призвести до жахливих наслідків.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ