Спільні навчання лісівників та рятувальників відбулися на Ратнівщині

На території Ратнівського лісництва ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» сьогодні, 9 вересня,  відбулися спільні протипожежні навчання ДП «СЛАП «Ратнеагроліс», ДП «Ратнівське ЛМГ» та управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

За тактичним задумом, черговий лісництва помітив дим в районі 37-го кварталу Ратнівського лісництва ДП «СЛАП «Ратнеагроліс», про що доповів черговому лісгоспу.

Для гасіння пожежі на початковій стадії черговий державного підприємства направив мобільну бригаду, котра приступила до гасіння пожежі за допомогою ранцевих вогнегасників.

Одночасно черговий лісгоспу направляє на місце трактор із плугом ПКЛ-70 для оборювання кромки пожежі з метою її локалізації.

За тактичним задумом навчання, через поривчастий вітер існує небезпека швидкого поширення вогню вглиб лісового масиву, горіння лісового настилу створює сильне задимлення. Черговий лісгоспу повідомляє про стан пожежі директору, головному лісничому підприємства. Керівництво лісгоспу направляє на пожежу автомобіль, про факт загоряння інформують обласне управління лісового та мисливського господарства.

Силами державної лісової охорони пожежу не вдається приборкати, тому керівник гасіння лісової пожежі  звертається за допомогою до суміжного лісгоспу ДП «Ратнівське ЛМГ» та диспетчера 14 державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України в області.  На місце пожежі прибуває черговий караул 14 ДПРЧ  та пожежний автомобіль ДП «Ратнівського ЛМГ».

Спільними зусиллями пожежу було локалізовано, що вкотре показало злагодженість роботи всіх структур.

Принагідно наголошуємо і звертаємося до всіх громадян із проханням бути максимально обережними із вогнем у лісі!

Не розводьте багаття у заборонених місцях, не дозволяйте дітям гратися з вогнем.

Якщо ж пожежа розгорілася і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте за номером „101” чи повідомте лісову охорону (0332) 72 00 54.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ