Зимовий сад у городоцькій школі вражає креативністю

Від учора, 9 вересня, у навчально-виховному комплексі села Городок Маневицького району запрацював зимовий сад. Створили його вихованці учнівського лісництва на чолі з керівником та директором школи Ніною Терещенко.  Тепер офіційно відкрили, запросивши на урочистості тих, хто найбільше допомагав у цій роботі, – лісівників.

Серед гостей – перший заступник начальника управління Руслан Войцеховський, т.в.о. директора  державного підприємства «Городоцьке лісове господарство» Олександр Онищук, інженер з лісових культур підприємства Олена Некришевич.

Привітали колектив школи депутат Верховної Ради України Ірина Констанкевич, голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко, директор Волинського еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук, депутат Волинської обласної ради Іван Киричик.

Запросили на відкриття і директора ДП «Ковельське ЛГ» Віктора Данилюка. Саме Вікторові Петровичу прозвучало найбільше слів вдячності від Ніни Трещенко, адже тодішній керівник  місцевого лісгоспу підтримав цю ідею, допомагав розвинути і робив усе можливе, щоб зимовий сад у городоцькій школі не просто з’явився, а став справжньою родзинкою. Про це Ніна Михайлівна розповіла у вітальному слові.

Керівник учнівського лісництва також зазначила, що надзвичайно приємно вражена тим, як багато уваги лісівники приділяють своїм підопічним – вихованцям шкільних лісництв, назвавши основною заслугою в цьому позицію начальника управління Олександра Кватирка. Директор школи наголосила, що цей зимовий сад  є не лише окрасою та фотозоною, а й виконує функцію практично-навчальної бази.

Діти тут черенкують, доглядають за рослинами, спостерігають. Підтвердженням сказаного стала презентація від вихованців шкільного лісництва. Вони настільки професійно представили гостям кожну окрему локацію у зимовому саду, що вразили знаннями навіть самих лісівників.

Якщо коротко, тут можна побачити різноманітні тіландсії, сукуленти, фітокартини, колекцію бонсаїв та рослин-хижаків, флораріуми, перевернутий сад та багато іншого.

– Надзвичайно приємно бачити, що ви зробили. Ваш зимовий сад і справді вражає. Дякуємо за оригінальність, старання. Знаємо, що ви все належно збережете і навіть розвинете, – зазначив Руслан Войцеховський, передаючи слова вітання від начальника управління Олександра Кватирка та усього колективу волинських лісівників.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ