Рішенням сесії облради Володимир-Волинському та Любешівському держлісгоспам надали у користування мисливські угіддя

Відповідні проекти рішень було включено у порядок денний позачергової 31-ї сесії Волинської обласної ради.

А саме. Про надання мисливських угідь у користування державному підприємству «Любешівське лісомисливське господарство» загальною площею 26350,8 га, в тому числі: лісові – 26321,8 га, водно-болотні – 29 га, у зв’язку із закінченням терміну користування мисливськими угіддями.

Стосується мисливських угідь, які були надані до 8 жовтня 2018  ДП «Любешівське ЛМГ» (рішення Волинської обласної ради від  08 жовтня 2003 року  №7/10), на даний час не були закріплені за жодним користувачем.

Про надання мисливських угідь у користування державному підприємству «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» загальною площею 14343,34 га, в тому числі: лісові – 6271 га, польових – 7934,2216 га, водно-болотні – 138,12 га  у зв’язку із закінченням терміну користування мисливськими угіддями.

Стосується мисливських угідь, які були надані до 29 жовтня 2014 ДП «Володимир Волинське ЛМГ» (рішення Волинської обласної ради від  29 жовтня 1999 року  №9/2 ), на даний час не закріплені за жодним користувачем, та  частина мисливських угідь  ПП «Ольвіта» від яких вони добровільно відмовилися (Губинське лісництво ДП  «Володимир-Волинське ЛМГ», на площі 871).

Претенденти пройшли процедуру, яку передбачає стаття 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а саме: мають відповідні погодження власників та користувачів земельних ділянок, подання Державного агентства лісових ресурсів України, погодження обласної державної адміністрації та, відповідно до Закону, встановлено, що переважне право на користування мисливськими угіддями мають власники та постійні користувачі земельних ділянок та користувачі мисливських угідь, які продовжують строк користування цими угіддями.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ