Вітання голови Волинської облдержадміністрації з Днем працівника лісу

Шановні працівники лісової галузі Волині!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Щороку у третю неділю вересня ми вшановуємо тих, хто охороняє ліс і його багатства, працює над відновленням лісових масивів, веде боротьбу із самовільними вирубками лісу і браконьєрством в мисливських угіддях, бореться з лісовими пожежами, виробляє сировину і продукцію з деревини. 

У лісовому господарстві Волині працюють висококваліфіковані спеціалісти, які сумлінно і відповідально виконують свою роботу. Охороняючи лісові насадження, здійснюючи велику роботу з відновлення і примноження лісів, ви зберігаєте для майбутніх поколінь красу і багатство природи рідного краю. 

Сьогодні лісове господарство та пов’язані з ним галузі покликані вирішувати багато життєвоважливих питань. Ліс – це природне багатство, безцінний економічний та екологічний ресурс країни, джерело здоров’я та позитивних емоцій.

Природа щедро обдарувала лісами Волинський край, але вона не безмежна у своїй щедрості. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й кожного жителя області. 

З нагоди Дня працівника лісу зичу усім волинянам, а особливо лісівникам краю, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру і добра. 

Нехай у ваших домівках завжди панує затишок, добробут, а відповідальна позиція кожного допоможе зберегти і примножити зелені багатства країни та Волині.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко