Кого з волинських лісівників відзначили з нагоди свята

Уже традиційно у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають працівники лісу.

Урочистості з цієї нагоди напередодні відбулися у всіх колективах державних лісогосподарських підприємств області. Серед гостей та запрошених, крім самих працівників, ветерани галузі, вихованці шкільних лісництв, представник місцевої влади.

«На Волині День працівника лісової галузі є сімейним святом кожної п’ятої-шостої родини. Лісівнича родина – є опорою кожної волинської громади, – наголосив у вітальному слові начальник управління Олександр Кватирко. – Золота осінь – пора підведення підсумків лісівничого року, можливість крізь дерева побачити обличчя людей. Саме люди є основною цінністю і надбанням цієї важливої для України галузі. Саме лісівники потребують сьогодні найбільшої уваги, поваги і простих слів подяки».

Крім галузевих та обласного рівня, лісівники отримали державні нагороди та були відзначені у колективах лісгоспів.

Нагородами Державного агентства лісових ресурсів України, а саме – Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства» відзначені:

1.ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Руслан РостиславовичПерший заступник начальника управління – головний лісничий Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства
2.КРИКОТА Іван ГригоровичЛісничий Любохинівського лісництва державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
3.СНІТКО Віктор ВолодимировичЛісничий Галузійського лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
4.ФІЛЮК Віктор СтепановичЛісничий Лишнівського лісництва державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»  
5.ФІЛЮК Володимир ВолодимировичДиректор державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство»

Нагрудним знаком  «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»:

   
1.ІЩИК Анатолій АндрійовичГоловний лісничий державного підприємства «Поліське лісове господарство»
2.КОХАНЮК Валерій ФедоровичМайстер лісу Жиричівського лісництва державного підприємства «Ратнівське лісомисливське  господарство»
3.СМОЛЯК Анатолій ІвановичМайстер лісу Залізницького лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Любешівагроліс»

Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України:

1.ВІНДЮК Олександр СтепановичМайстер лісу Турійського лісництва державного підприємства «Турійське лісове господарство»
2ДОРОШУК Василь АнатолійовичЛісничий Партизанського лісництва державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
3.МАТВІЙЧУК Юрій ІвановичГоловний інженер державного підприємства «Колківське лісове господарство»
4.МЕЛЮХ Віктор МиколайовичЛісничий Шацького лісництва державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство»  
5.МИРКА Людмила АндріївнаПровідний інженер з підготовки кадрів державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»  
6.КАЛІЩУК Іван МиколайовичІнженер з лісових культур державного підприємства «Любомльське лісове господарство»  
7.ЛИСЮК Леонід МиколайовичЛісничий Скулинського лісництва державного підприємства «Ковельське лісове господарство»
8.ПОЛІЩУК Володимир ВасильовичПомічник лісничого Осівського лісництва державного підприємства «Турійське лісове господарство»
9.ТОКАР Ольга ЯкимівнаГоловний бухгалтер державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»
10.ЄРЕМЄЄВА Галина ЯківнаГоловний бухгалтер державного підприємства «Колківське лісове господарство»  

Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України:

1.ВАСЮХНИК Юрій ВалерійовичМайстер лісу Осницького лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»  
2.ГРИЦЮК Сергій ФедоровичТракторист Рудниківського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»  
3.ДИНЬ Ігор МиколайовичЛісничий Новорудського лісництва державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»  
4.ДРОЗДИК Володимир ІвановичПомічник лісничого Пнівненського лісництва державного підприємства «Камінь – Каширське лісове господарство»
5.ЗАБРОДЕЦЬ Іван ПетровичГоловний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства
6.ІВЛЄВ Борис ВолодимировичМайстер лісу Заболоттівського лісництва державного підприємства «Ратнівське лісомисливське  господарство»
7.КУЛИК Віктор ВасильовичМайстер лісу Устилузького лісництва державного підприємства «Володимир – Волинське лісомисливське господарство»
8.КУРАН Дмитро ФедоровичНачальник транспортного цеху державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
9.КОВАЛЬЧУК Василь ГригоровичІнженер – механік державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Любешівагроліс»
10.КОЦ Анатолій МиколайовичЛісничий Гущанського лісництва державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»
11.МЕРЕЖА Андрій ФеодосійовичВальник лісу 6 розряду Граддівського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»  
12.ЦЕКОТ Володимир СтепановичЛісничий Піщанського лісництва державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство»
13.ШВАЙ Олександр СергійовичВодій пожежного автомобіля транспортного цеху державного підприємства «Камінь – Каширське лісове господарство»
14.ШУМІК Олександр ПавловичГоловний лісничий державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»

Почесною Грамотою Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджено:

БЕГАЛЯ Анатолія Володимировичаводія автотранспортного цеху державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
БАЩУКА Миколу Івановичаводія Клітицького лісництва державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство»
БЛИЗНЮКА Володимира Панасовичавальника лісу 6 розряду Тельчівського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
ГОЛОВІЙЧУКА Андрія Юрійовичаінженера лісозаготівель державного підприємства «Володимир – Волинське  лісомисливське господарство»
ГРОМИКА Андрія Володимировичалісничого Холоневичівського лісництва державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
ГРИСЮКА Миколу Миколайовичалісничого Тоболівського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь – Каширськагроліс»
  
ЖИЛКО Олександра Івановичалісничого Залізницького лісництва  державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»
ЗАХАРЧУКА Дмитра Петровичамайстра лісу Чорторийського лісництва державного підприємства «Поліське лісове господарство»
ЗАГОРУЙКО Світлану Андріївнубухгалтера державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»  
КАНТУРУ Володимира Володимировичамайстра лісу Граддівського лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
КОЗІЯ Іларіона Олеговичаголовного лісничого державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове  підприємство  « Локачіагроліс»
КОВАЛЬЧУКА Романа Івановича     КРЕКЧУ Валентина Михайловичаначальника цеху  переробки деревини державного підприємства « Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь – Каширськагроліс» водія автотранспортного засобу (на вивезенні лісу) транспортного цеху державного підприємства «Ковельське лісове господарство»
ЛИТВИНОВИЧА Олександра Веніаміновичаводія лісовозного автомобіля підрозділу автоколона державного підприємства «Турійське лісове господарство»
ЛИСИКА Петра Петровича       ЛІСОВЕЦЬКОГО Артема Васильовича  водія автотранспортного засобу (на вивезенні лісу) транспортного цеху державного підприємства «Ковельське лісове господарство» лісничого Вовчецького лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
МЕЛЬНИЧУКА Віталія Михайловичалісоруба 5 розряду на нижньому складі державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство»
МАЗЕЛЮКА Ярослава Васильовичатракториста Щедрогірського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Ратнеагроліс»
  
МАКАРЧУК Надію Сергіївнуюрисконсульт І категорії  державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
МАТВІЙЧУКА Олександра Андрійовичаводія автотранспортних засобів лісовозного автомобіля державного підприємства «Колківське лісове господарство»
МЕЛЬНИЦЬКОГО Сергія Миколайовичамайстра лісу Карасинського лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
МАЗЯРА Миколу Юліановичамайстра лісу Муравищанського  лісництва державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство»
НИЧИПОРЧУКА Миколу Федоровичаводія автомобіля по вивезенню лісу державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
ОНІЩУКА Сергія Юрійовича    кранівника козлового крана державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»  
ОКСЕНЮКА Сергія Васильовича    інженера з охорони та захисту лісу І категорії державного підприємства «Колківське лісове господарство»  
ОСТАПЧУК Ірина Іванівна    інженер побічного користування І категорії державного підприємства «Маневицьке лісове господарство  
РУСИНЧУКА Миколу Йосиповича  майстра лісу Великоглушанського лісництва державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»  
РОМАНЮКА Миколу Анатолійовича  лісничого Ново-Зборишівського лісництва державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство»  
РЕМШУ Григорія Йосиповича    тракториста на трелюванні та вивезенні лісу Ратнівського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Ратнеагроліс»  
РЕЙКІНУ Наталію Олександрівну  інженера з охорони праці І категорії державного підприємства  «Колківське лісове господарство»  
ТАРАНЕВИЧА Василя Юрійовича  майстра лісу Турського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Ратнеагроліс»  
САВОШ Наталію Василівну    бухгалтера державного підприємства «Любомльське лісове господарство»  
САВЧУКА Вячеслава Анатолійовича  помічника лісничого Любохинівського лісництва державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»  
СТАРУШИКА Миколу Йосиповича  майстра лісу Замшанського лісництва державного підприємства «Ковельське лісове господарство»
СВИРИДЮКА Івана  Юрійовича  інженер лісового господарства державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство  «Рожищеагроліс»  
ФИЩУКА Олександра Васильовича  кранівник нижнього складу державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
ФЕДЧИКА Костянтина Васильовича  тракториста транспортного цеху державного підприємства «Камінь –Каширське лісове господарство»  
ФАРИНУ Ольгу Михайлівну  головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності, економіки та фінансів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства  
ШНАЙДЕРА Руслана Костянтиновича  верстатника деревообробних верстатів лісопромислового комплексу державного підприємства «Любомльське лісове господарство»  
ШПОТУ Яну Ігорівнудрукарку І категорії державного підприємства «Поліське лісове господарство»  
  ЯНЧУКА Івана Вікторовича                      коменданта бази відпочинку «Світязь» державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство»

Почесною Грамотою Волинської обласної державної адміністрації відзначено:

БУСЛЮКА Юрія Миколайовичалісничого Буцинського лісництва державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
ЗІНИЧА Генадія Федоровичалісничого Куликовицького лісництва державного підприємства «Поліське лісове господарство»
ЛЕВОСЮКА Володимира Миколайовичалісничого Боровненського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс»
МІРЧУКА Володимира Адамовичамайстра лісу Стирного лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс»
НИКОЛЮКА Володимира Васильовичаінженера з охорони праці державного підприємства «Володимир – Волинське лісомисливське господарство»
РОМАНЮКА Василя Миколайовичаголовного лісничого державного підприємства «Любомльське лісове господарство»
ФІЛЮК Віталію Валеріївну  провідного бухгалтера державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»
ФІЛЮК Ольгу Василівнуголовного бухгалтера державного підприємства «Цуманське лісове господарство»
ЧМІЛЯ Андрія Петровичапомічника лісничого Осницького лісництва державного підприємства «Колківське лісове господарство»
ШАХРАЮКА Дмитра Вікторовичаначальника відділу охорони і захисту лісу державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»
ШЕВЧУКА Миколу Петровичамайстра лісу Рожищанського лісництва державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство»

Почесною Грамотою Волинської обласної ради нагороджено:

ВЛАСЮКА Андрія Олександровичаюрисконсульта державного підприємства «Колківське лісове господарство»
ДОМАЛЬЧУКА Романа Федоровичабджоляра Новочервищанського лісництва державного підприємства «Маневицьке лісове господарство»
ДОМАРЕЦЬКОГО Василя Павловичаінженера по охороні праці державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс»  
ДУНЦЯ Анатолія Пилиповичаголовного механіка державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»
КОРНІЙЧУКА Романа Федоровичамайстра лісу Стохідського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Рожищеагроліс»
ЛИСЮКА Андрія Анатолійовичапомічника лісничого Куснищанського лісництва державного підприємства «Прибузьке лісове господарство»
МАЗЯРА Володимира Йосиповичаводія автотранспортних засобів автоколони державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство»
ПИСАЧУКА Богдана Віталійовичалісничого Мосирського лісництва державного підприємства «Любомльське лісове господарство»
СМАЛЯ Івана Миколайовичамайстра лісу Деревківського лісництва державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»
СОКОЛОВА Олександра Леонідовичаголовного бухгалтера державного підприємства «Турійське лісове господарство»  
ЦЬОПУХ Тамару Миколаївнубухгалтера І категорії державного підприємства «Городоцьке лісове господарство»  
ЧАБАНА Андрія Олександровичапровідного інженера лісового господарства «Старовижівське лісове господарство»

Урочистості у ДП “Старовижівське ЛГ”

Урочистості у ДП “Володимир-Волинське ЛМГ”
Нагородили працівників ДП “Городоцьке ЛГ”
Урочистості у ДП “Горохівське ЛМГ”
Нагородами відзначали і лісівників Камінь-Каширщини
Урочистості у лісівників ДП “Ківерцівське ЛГ”
Урочистості у ДП “Ковельське ЛГ”
Відзначають лісівників ДП “Колківське ЛГ”
Святкують лісівники Любешівщини
Святкування у ДП “Любомльське ЛГ”
У ДП “Маневицьке ЛГ”
Вітають лісівників ДП “Прибузьке ЛГ”
Урочистості у ДП “Поліське ЛГ”
У ДП “Ратнівське ЛМГ”