Вихованці Скулинського шкільного лісництва вчилися теорії та практики лісівничої роботи

Нещодавно учні Скулинського шкільного лісництва (діє на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Скулин Ковельського р-ну) на чолі з керівником Світланою Савченко не лише прийшли на урок на свіжому повітрі, а допомогли лісівникам у прополюванні цьогорічних сіянців сосни звичайної у тимчасовому розсаднику лісництва.

День видався щедрим на позитивні емоції на нові знання. Діти завжди із захопленням вітають такі ініціативи. Цього разу взагалі самі висловили пропозицію.

– Ми спілкувалися про ліс, як він росте, з чого все починається. Діти завжди багато запитують і часто допомагають. Ми збираємо лісове насіння, потім доглядаємо за сінцями, садимо ліс – це вже традиція, приємна і для нас, лісівників, і для школярів, які таким чином отримують можливість вчитися на практиці. Принаймні, емоції на таких уроках завжди найпозитивніші. А діти ж не вміють лукавити, – розповідає лісничий Скулинського лісництва ДП «Ковельське ЛГ» Леонід Лисюк.

– Така наша співпраця з лісівниками має давню історію. І точно матиме продовження. Крім того, що це унікальна можливість провести урок нестандартно, в умовах карантину – взагалі один із найкращих варіантів, – зазначає  керівник шкільного лісництва Світланою Савченко.

Довідково: у Скулинському шкільному лісництві налічується 76 юних лісівників з 6 по 11 клас, котрі поділені на 4 ланки:

1.     Ланка захисту птахів і тварин

2.     Дослідницька ланка

3.     Ланка з охорони лісу

4.     Ланка зі збору насіння, ягід, лікарських рослин

Діти є постійними та активними учасниками різноманітних природничо-лісівничих конкурсів, а також долучаються до міжнародних акцій з посадки лісу, прибирання територій та й у науковій діяльності не пасуть задніх.

На території Скулинського лісництва розташований пам’ятник воїнам УПА і (пам’ятний знак, де велися бої під час Другої світової війни), яким теж допомагають опікуватися учні.

Пресслужба ДП «Ковельське ЛГ»