У рамках Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу» на Волині заплановано висадити 100 000

Всеукраїнська акція, організована за спільної ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Благодійної організації «Озеленення України», відбуватиметься і на Волині.

Волинські лісівники вже запланували висадити в межах 100 000 майбутніх дерев. Сіянці та саджанці сосни, дуба, інших хвойних, листяних та декоративних порід оселяться у лісових масивах, парках та скверах громад.

Зважаючи на те, що напередодні всеукраїнської масштабної акції з озеленення Україна вшановуватиме своїх воїнів – 14 жовтня відзначатиметься День захисника, в нашій області акція буде приурочена цьому визначному святу.

До Волинського ОУЛМГ, державних лісогосподарських підприємств уже надійшли звернення від організацій та спілок ветеранів воїнів АТО щодо створення пам’ятних алей, скверів, облагородження територій поблизу встановлених меморіальних знаків. Такі ініціативи матимуть підтримку та сприяння від волинських лісівників.

Волинське ОУЛМГ запрошує долучатися й інші активні обласні громадські об’єднання військових та ветеранів. Будемо раді спільно попрацювати над створенням зелених зон (43 000, пр-т Волі, 30:, тел.: (0332) 24 00 70).

Запрошуємо також долучатися представників інших громадських організацій, державних структур, бізнесу, молоді. Спільно вирішимо, як реалізувати ваші «зелені ідеї».

Також нагадуємо, що нинішня ситуація вимагає дотримання карантинних обмежень, що буде враховано при організації заходів.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ