Поранений браконьєрами лось намагався врятуватися втечею у село

Кричущий факт браконьєрства – знову на Любешівщині. Лось, намагаючись врятуватися, прибіг у подвір’я до людей. Проте через важку травму тварина загинула, вже будучи на території приватного обійстя.

Сталося все сьогодні, 18 жовтня, у с. Судче Любешівського р-ну.

Про цей факт єгерів та працівників державної лісової охорони ДП «Любешівське ЛМГ» повідомив господар будинку, де все відбулося.

На місці працювали також працівники поліції, ветеринарної служби, УТМР та Національного природного парку «Прип’ять-Стохід». Встановлено, що смерть тварини настала внаслідок вогнепального поранення.

Черговий випадок браконьєрства відбувся на території мисливських угідь, охорону яких забезпечують працівники Українського товариства мисливців та рибалок. Незважаючи на те, що угіддя не в зоні відповідальності державного підприємства, працівники лісової охорони та єгерської служби завжди активно долучаються до розслідування таких випадків, адже це – жахливий злочин, який повторюється через неналежне покарання вбивць.

Нагадаємо: минулими вихідними ми повідомляли про факт затримання браконьєрів, які вбили червонокнижну тварину. Події розгорнулися також на території  УТМР.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ

Залишок кулі, що спричина смерть тварини