В онлайн-форматі: вихованці шкільних лісництв навчаються навіть на карантині

Вихованці шкільних лісництв у період дистанційного навчання, що зараз триває на Ківерцівщині, знаходять можливість творити та отримувати нові знання під час уроків в онлайн-форматі. Діти прагнуть дізнатися все більше цікавої інформації про навколишнє середовище, ліс, флору, фауну та багато іншого.

  • Серед учнів Берестянського шкільного лісництва  відбувся конкурс «Ліс у віршах та прозі». Вихованці лісництва охоче зацікавилися  та активно взяли участь. Кожен намагався показати свій талант та здобути перше місце. В результаті переможницею конкурсу стала учениця 10 класу ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Берестяне Яна Федоришина. Дівчинка має талант до написання віршів, тому більшість свого часу присвячує навчанню та творчості.

А вихованці Цуманського шкільного лісництва мали змогу дізнатися про  «Умови зберігання та визначення якості насіння» під час тематичного уроку в онлайн-форматі.

  • Діти детально розглянули та вивчили основні особливості зберігання насіння, чинники які впливають на його якість, зокрема – температура, вологість, чистота, маса, пошкодження шкідниками тощо. Учні  під час відеоуроку мали змогу самостійно поділитися набутими знаннями про не якісне насіння, за яким проводили дослідження під час поїздок до лісу.

Кожен новий урок, творчий конкурс приносять нову інформацію для учнів, тому вони насправді чекають завершення дистанційного навчання, щоб використати набуті знання на практиці.

Переможець конкурсу «Ліс у віршах та прозі»  Федоришина  Яна

Беру я в руки олівець
Малюю стежку навпростець.
До тої хатки, що в ліску
На Озерному, на горбку.
Звичайно, тата, він лісник, –
Найбільший лісу захисник.
Додам ставок, трішки водиці,
По праву сторону – суниці,
Могутній дуб, руді лисиці,
Йдуть по гриби в ліс молодиці.
І намалюю навкруги
Могутні  цуманські ліси.
Березу, сосну і ялину,
Модрину, граба і калину.

Трішки багряного пера
Осінь взяла в свої права.
Малюю щиро, від душі
І весь малюнок у вірші.

Пресслужба ДП «Цуманське лісове господарство»