50 протоколів щодо порушень правил полювання у вихідні

Посилене патрулювання у мисливських угіддях області  традиційно відбувалося у дні полювань – суботу та неділю. Рейдовими групами у складі єгерських служб, працівників державної лісової охорони, груп оперативного реагування та поліції протягом 2 днів складено 50 протоколів.

Охорона мисливських угідь Волині триває в посиленому режимі від початку відкриття сезону полювання. За цей час відбулося 1508 рейдів.

Загалом за цей період складено 174 протоколи.

Траплялися і випадки браконьєрства. Такі, зокрема, були на Любешівщині та Маневиччині –­ про кожен із них ми розповідали окремо.

Працівники лісової охорони докладають максимум зусиль у боротьбі з браконьєрством та безвідповідальним ставленням мисливців до оформлення документів. Постійні рейди, встановлення фотопасток, систем відеонагляду, якими охоплено волинські ліси, є додатковим стимулом.

  • На базі держлісгоспів області нині діє 36 телевізійних систем спостереження, які виконують не лише протипожежну, а й функцію з охорони лісу від незаконних рубок та браконьєрів, 205 фотопасток встановлюються не лише у місцях підгодівлі, а й на територіях, які перебувають у найбільшій зоні ризику.

Всі ці завдання для лісівників Волині є надважливими. Так як браконьєрство досі залишається однією з  найбільш суттєвих перешкод для повноцінного розвитку мисливського господарства.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ